Edremit İnşaat Sonrası Temizlik
Edremit İnşaat Sonrası Temizlik

Edremit İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaattan yada tadilat sonrası alanlar çok farklı boyutlarda ve mekanlarda farlılıklar göstermekte. Temizlik istenecek alanlarla ilgili önümüze çıkacak sorunlar ve çözümleri için farklı alanlar için farklı uygulamalarımızdan sizlere bilgiler aktaralım.

 

 

 

İnşaat sonrası kaba temizlik yapıldıktan sonra, geriye dikkat edilmesi gereken temizlik hizmeti ; inşaat sonrası ince temizlik kalır. İnşaat sonrası temizliğin bir adı da taşınma öncesi temizliktir.Taşınma öncesi temizlik aşamasında cam ve çerçevelerin temizliği, WC ve  lavabo temizliği, banyo temizliği, mutfak temizliği ve sert zemin temizliği yapılır. Firmamızın temizlik esnasın-da kullandığı ürünler kaliteli  ve ( TSE ) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. Firmamızın inşaat sonrası temizlik hizmetini  Kalite - Yönetim - Sistem prensiplerine bağlı çalışır. Güvenilir, profesyonel ekip çalışanları ile firmamıza vermiş olduğunuz işlerinizi itinalı, temiz ve eksiksiz olarak uzman personelimizce kontrolü yapıldıktan sonra teslimi yapılır.

 

edremit inşaat sonrası temizlik firması ,edremit inşaat sonrası temizlik şirketi ,edremit inşaat sonrası temizlik firmaları edremitte en iyi temizlik firması ,edremitte temizlik firması ,edremit temizlik firması 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014